Rotary shaft seal CD-15X22X3-NBR-NAK
Part number : CD-15X22X3-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-15X22X3-NBR-NAK  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.