Rotary shaft seal CD-14X22X4-NBR-NAK
Part number : CD-14X22X4-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-14X22X4-NBR-NAK  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.
  4 parts in stock (1 day ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description