Rotary shaft seal CD-12X18X3-FPM
Part number : CD-12X18X3-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-12X18X3-FPM  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 3 mm. It is made of FPM.