Rotary shaft seal CD-10X17X3-NBR
Part number : CD-10X17X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-10X17X3-NBR  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 17 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.