Rotary shaft seal CCS-80X110X13-NBR-NAK
Part number : CCS-80X110X13-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CCS-80X110X13-NBR-NAK  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    110  MM
  • THICKNESS
    13  MM
  • WEIGHT
    75  G
Description