Rotary shaft seal CCS-43X56X7-NBR
Part number : CCS-43X56X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CCS-43X56X7-NBR  has an inner diameter of 43 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.