Rotary shaft seal CC-45X60X9-NBR
Part number : OAS-45X60X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CC-45X60X9-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.