Rotary shaft seal BD-40X48X4-NBR
Part number : BD-40X48X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BD-40X48X4-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.