Rotary shaft seal BD-12X19X3-NBR
Part number : BD-12X19X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BD-12X19X3-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.