Rotary shaft seal BC-38X54X6-NBR
Part number : BC-38X54X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-38X54X6-NBR  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 54 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.