Rotary shaft seal BC-37X62X14-NBR
Part number : BC-37X62X14-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-37X62X14-NBR  has an inner diameter of 37 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 14 mm. It is made of NBR.