Rotary shaft seal BC-35X45X10-NBR
Part number : BC-35X45X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-35X45X10-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.