Rotary shaft seal BC-32X42X7-NBR
Part number : BC-32X42X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-32X42X7-NBR  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.