Rotary shaft seal BC-30X62X7-NBR
Part number : BC-30X62X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-30X62X7-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.