Rotary shaft seal BC-30X47X7-FPM-NAK
Part number : BC-30X47X7-FPM-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-30X47X7-FPM-NAK  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.