Rotary shaft seal BC-27X37X5-NBR
Part number : BC-27X37X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-27X37X5-NBR  has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.