Rotary shaft seal BC-20X32X8-NBR
Part number : BC-20X32X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-20X32X8-NBR  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.