Rotary shaft seal BC-15X32X7-NBR-NAK
Part number : BC-15X32X7-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-15X32X7-NBR-NAK  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.
  9 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description