Rotary shaft seal BC-14X24X6-NBR
Part number : BC-14X24X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-14X24X6-NBR  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.