Rotary shaft seal BC-12X21X5-NBR
Part number : BC-12X21X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-12X21X5-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 21 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.