Rotary shaft seal BC-110X128X9-NBR
Part number : BC-110X128X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-110X128X9-NBR  has an inner diameter of 110 mm, an outer diameter of 128 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.