Rotary shaft seal BC-105X135X13-NBR-NAK
Part number : BC-105X135X13-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-105X135X13-NBR-NAK  has an inner diameter of 105 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    135  MM
  • THICKNESS
    13  MM
  • WEIGHT
    90  G
Description