Rotary shaft seal BB-61X75X8-NBR
Part number : BB-61X75X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-61X75X8-NBR  has an inner diameter of 61 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.