Rotary shaft seal BB-50X72X12-NBR-NAK
Part number : BB-50X72X12-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-50X72X12-NBR-NAK  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    41  G
Description