Rotary shaft seal BB-47X62X9-NBR-NAK
Part number : BB-47X62X9-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-47X62X9-NBR-NAK  has an inner diameter of 47 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    47  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    9  MM
  • WEIGHT
    20  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description