Rotary shaft seal BB-35X47X6-NBR
Part number : BB-35X47X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-35X47X6-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.