Rotary shaft seal BB-32X65X10-NBR-NAK
Part number : BB-32X65X10-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-32X65X10-NBR-NAK  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    65  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • MATERIAL
    NBR
  • WEIGHT
    20  G
Description