Rotary shaft seal BB-24X36X5-NBR
Part number : BB-24X36X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-24X36X5-NBR  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.