Rotary shaft seal BB-22X35X7-NBR
Part number : BB-22X35X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-22X35X7-NBR  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.