Rotary shaft seal BB-15X26X7-NBR
Part number : BB-15X26X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-15X26X7-NBR  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.