Rotary shaft seal BB-12X19X4-3-FPM
Part number : BB-12X19X4-3-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-12X19X4-3-FPM  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 3 mm. It is made of FPM.