Rotary shaft seal BB-115X130X9-NBR
Part number : BB-115X130X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-115X130X9-NBR  has an inner diameter of 115 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.
  17 parts in stock (11 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    115  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    9  MM
  • WEIGHT
    64  G
Description