Rotary shaft seal BB-110X128X9-NBR-NAK
Part number : BB-110X128X9-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-110X128X9-NBR-NAK  has an inner diameter of 110 mm, an outer diameter of 128 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    110  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    128  MM
  • THICKNESS
    9  MM
  • WEIGHT
    56  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description