Rotary shaft seal BB-100X120X10-NBR-NAK
Part number : BB-100X120X10-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-100X120X10-NBR-NAK  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 120 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    120  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    52  G
Description