Rotary shaft seal ASP-80X100X7-NBR
Part number : ASP-80X100X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-80X100X7-NBR  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.