Rotary shaft seal ASP-70X100X10-NBR
Part number : ASP-70X100X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-70X100X10-NBR  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.