Rotary shaft seal ASP-45X62X6-NBR
Part number : ASP-45X62X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-45X62X6-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.