Rotary shaft seal ASP-30X42X6-FPM
Part number : ASP-30X42X6-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-30X42X6-FPM  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 6 mm. It is made of FPM.