Rotary shaft seal ASP-28.50X42X5-NBR
Part number : ASP-28.50X42X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-28.50X42X5-NBR  has an inner diameter of 28.5 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.