Rotary shaft seal ASP-16X28X7-NBR
Part number : ASP-16X28X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-16X28X7-NBR  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.