Rotary shaft seal 12X22X7-HMSA10-RG-SKF
Part number : 12X22X7-HMSA10-RG-SKF
SKF
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference 12X22X7-HMSA10-RG-SKF  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 7 mm. It is made of .