Pneumatic seal PP-20X125X26-NBR90
Part number : PP-20X125X26-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-20X125X26-NBR90  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 26 mm. It is made of NBR.