Pneumatic seal CL-52X95X23-NBR90
Part number : CL-52X95X23-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-52X95X23-NBR90  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 95 mm and a thickness of 23 mm. It is made of NBR.
  • THICKNESS
    23  MM
  • WEIGHT
    61  G
  • PACKAGING
    1
Description