Pneumatic seal CL-25X60X15-NBR90
Part number : CL-25X60X15-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-25X60X15-NBR90  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.
  1 parts in stock (2 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    26  G
  • PACKAGING
    1
Description