Pneumatic seal CL-21X30X5-NBR90
Part number : CL-21X30X5-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-21X30X5-NBR90  has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    21  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    5  MM
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description