Other seal G30X37X4-INA
Part number : G30X37X4-INA
INA
Description
The Other Seal with the reference G30X37X4-INA  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 4 mm.
  10 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 7204-B-XL-TVP-FAG FAG
DEEP GROOVE BALL BEARING 7204-B-XL-TVP-FAG
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    37  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • WEIGHT
    3  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description