Other seal G15X21X3-C-INA
Part number : G15X21X3-C-INA
INA
Description
The Other Seal with the reference G15X21X3-C-INA  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 21 mm and a thickness of 3 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-2RS
Other seal - G50X58X4-C-INA INA
OTHER SEAL G50X58X4-C-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    3  MM
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description