Other seal 45X60X10-HMSA10V-SKF
Part number : 45X60X10-HMSA10V-SKF
SKF
Description
The Other Seal with the reference 45X60X10-HMSA10V-SKF  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 10 mm.