NILOS seal LSTO15X35-NILOS
Part number : LSTO15X35-NILOS
NILOS
Description
The Nilos Seal with the reference LSTO15X35-NILOS  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 4 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • TYPE
    AK
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description