NILOS seal LSTO-50-90-NILOS
Part number : LSTO-50X90-NILOS
NILOS
Description
The Nilos Seal with the reference LSTO-50-90-NILOS  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 4 mm.